Przeżyj biegową przygodę w Przemyślu !

Możliwe, że niewiele osób w połowie lutego zastanawia się nad tym, co będzie robić we wrześniu, jednak my już teraz rozpoczynamy intensywne przygotowania do II Przemyskiej Dychy i już teraz chcemy zaprosić biegaczy i biegaczki do udziału w naszej imprezie.

Ubiegłoroczny debiut Przemyskiej Dychy został oceniony przez uczestników bardzo pozytywnie. Liczne podziękowania, słowa uznania i radości z tego, że zorganizowano profesjonalny bieg w Przemyślu były dla nas niezwykle cenne i stały się źródłem motywacji by podjąć się tego wyzwania ponownie. Nie mamy jednak zamiaru spocząć na laurach, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy by bieg był jeszcze bardziej profesjonalny, by miał jeszcze lepszą atmosferę i by uczestnicy byli z niego jeszcze bardziej zadowoleni. Postaramy się w tym celu uwzględnić sugestie wyrażane przez uczestników w badaniu ankietowym ale też zaskoczyć własnymi pomysłami.

Start zaplanowano na 21 września, na godzinę 10:00. Zgłoszenia do udziału w II Przemyskim Biegu Ulicznym dokonywać można za pośrednictwem formularza na stronie www.przemyskadycha.pl. Limit uczestników  został  określony, jednak warto pamiętać, że opłata startowa rośnie wraz ze zbliżaniem się terminu biegu, więc nie warto zwlekać.

My zabieramy się do przygotowań, a Wy biegajcie, trenujcie, namawiajcie znajomych by się do Was przyłączyli, a potem klikajcie w zakładkę „ZAPISY”, bo przecież nie może Was zabraknąć na linii startu. ZAPRASZAMY!

Organizatorzy