Attiq sponsorem technicznym Przemyskiej Dychy

attiq

W tej edycji Przemyskiej Dychy przygotujemy dla Państwa coś wyjątkowego. Dzięki współpracy  z firmą Attiq, dla każdego, kto ukończy nasz bieg będziemy mieli opracowany i wykonany  specjalnie na tę okazję gadżet biegowy o sporej wartości. Już teraz możemy powiedzieć, że będzie to bardziej atrakcyjne i przydatne niż stara, poczciwa koszulka, która jest zwykle dodawana w ramach pakietu startowego.

Firma Attiq jest producentem profesjonalnej odzieży sportowej, a także odzieży typu outdoor, sprawdzanej w bardzo ekstremalnych warunkach. Tkaniny używane do produkcji pochodzą od najlepszych producentów. Jest to tzw. „najwyższa półka”, natomiast wykonanie odzieży odbywa się w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość, dbałość o szczegóły, trwałość. Każdy projekt odzieży testują sportowcy uprawiający daną dziedzinę sportu. Nie ma mowy o przypadkowości. Przemyski Klub Biegacza korzysta z usług firmy Attiq, dzięki czemu możemy potwierdzić, że produkty dedykowane biegaczom są naprawdę bardzo dobre.

Poniżej kilka słów o naszym sponsorze :

Firma Attiq jest małą ale prężną firmą stworzoną przez młodych, kreatywnych ludzi wykorzystujących mądrość i doświadczenie rodziców pracujących od kilkudziesięciu lat w branży produkcji odzieży. Z satysfakcją patrzymy jak ATTIQ zdobywa coraz większe uznanie klientów, oraz, że firma cieszy się coraz większym zaufaniem i podziwem, a marka ATTIQ staje się popularniejsza. Bardzo ciężko pracujemy na to, aby odzież opuszczająca „nasze mury” była wysokiej jakości, gwarantowała satysfakcję użytkowników i aby klienci byli świadomi, że pieniądze nie zostały wyrzucone w  błoto, a nabyty produkt jest wysokiej jakości produktem europejskim.

Na sukces ATTIQ pracuje zespół zdolnych, twórczych, doświadczonych, pełnych pasji ludzi w każdym wieku. Wspieramy się nawzajem,dzięki czemu „narodziny” nowego produktu Attiq to efekt współpracy wszystkich. Praca sprawia nam przyjemność, co czyni ATTIQ wyjątkową firmą. Inspiracji i pomysłów na nową odzież czerpiemy „ze wsząd” czyli z dnia codziennego, z obserwacji nowych trendów, czy sugestii i pomysłów naszych klientów. W projektowaniu odzieży priorytetem jest dla nas materiał najwyższej jakości i jego właściwości, funkcjonalność produktów a w następnej kolejności design. Od cech i możliwości włókien zależy zastosowanie odzieży. Dysponujemy szeregiem grup materiałów: izolujące, wentulująco-chłodzące, oddychające, termoregulujące, grzejąco-chłodzące, wiatrochronne, wodochronne itp. Utrzymując stały kontakt z największymi europejskimi producentami materiałów, regularne spotkania z przedstawicielami firm tekstylnych pozwalają na bieżąco śledzić nowinki i innowacyjne technologie oddychających i termoaktywnych włókien.

Moda sportowa jest bardzo intensywna i „szybkozmienna”. Nowe trendy narzucane przez wielkie firmy sportowe są krótkotrwałe i sezonowe. ATTIQ stara się „robić” odzież modną ale zarazem uniwersalną, wysokiej jakości i na każdą kieszeń, dla hobbistów i profesjonalistów i wbrew „biznesowym zasadom” trwałą.