New Balance – jakość produktów jest reklamą samą w sobie

New Balance to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji odzieży i obuwia sportowego, której historia sięga 1939 roku, kiedy to zaprojektowano i wyprodukowano pierwszy model butów biegowych nanoszących tę nazwę, jednak prace nad obuwiem z łukiem wspierającym stopę, który stał się prototypem obuwia New Balance zapoczątkowano już w 1906 roku. Oznacza to, iż firma może poszczycić cię ponad stuletnią historią tworzenia obuwia biegowego.
Firma New Balance jest jedyną ze znanych marek sportowych (Reebok, Addidas, Asics), która nigdy nie zatrudnia gwiazd sportu czy innych znanych osobistości do reklamowania swoich produktów, wychodząc z założenia, iż jakość produktów jest reklamą samą w sobie. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wykorzystywane są na badania i doskonalenie produkcji. Cechą wyróżniającą obuwie New Balance jest też produkowanie od wielu lat butów w kilku szerokościach.
Obecnie w ofercie New Balance znaleźć można oprócz obuwia biegowego, obuwie dedykowane innym dziedzinom sportu oraz obuwie do codziennego użytku. Dodatkowo New Balance posiada bogaty wybór odzieży sportowej oraz akcesoriów, takich jak plecaki, torby czy pasy z bidonami. Najnowszym modelem obuwia biegowego, który firma New Balance opracowała z myślą o biegaczach jest model 890 z innowacyjną, lekką pianką Fresh Foam.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora: www.newbalance.pl.