PKO Bank Polski – biegajmy razem!

Historia PKO Banku Polskiego sięga 1919 roku, kiedy to dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego powołano do życia Pocztową Kasę Oszczędności, czyli instytucję, która zapoczątkowała istnienie tego banku.

Współcześnie PKO Bank Polski jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, małe i duże firmy oraz wielkie korporacje, instytucje rządowe i samorządowe. PKO Bank Polski utrzymuje od wielu lat pozycję największego banku w Polsce.

Dla społeczności biegaczy istotne jest zapewne to, iż PKO Bank Polski angażuje się w promocję sportów biegowych, realizując własną akcję pod nazwą: „Biegajmy Razem”, poprzez którą nie tylko przekonuje, że warto biegać, ale też doradza  w jaki sposób robić to mądrze. PKO Bank Polski jest też partnerem strategicznym ogólnopolskiej akcji „BiegamBoLubię”, w ramach której umożliwia się wszystkim chętnym amatorom treningi na stadionach lekkoatletycznych pod okiem profesjonalnych instruktorów. Do akcji tej dołączył wiosną tego roku także Przemyśl.

Zachęcamy do zaglądania na stronę http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/ i oraz do korzystania z usług banku.