Spotkanie z Szymonem Kulką

Wszystkich biegaczy z Przemyśla i okolic oraz uczestników Przemyskiej Dychy, którzy zagoszczą w naszym mieście dzień wcześniej, zapraszamy na spotkanie z Szymonem Kulką [icon name=”external-link” class=”” unprefixed_class=””].
 

Tym, którzy choć trochę interesują się bieganiem, Szymona przedstawiać nie trzeba: wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i Polski, Młodzieżowy Mistrz Polski na 10000 m, wielokrotny zwycięzca biegów ulicznych (w tym obu poprzednich edycji Przemyskiej Dychy).
 
Szymon jest nie tylko jednym z najzdolniejszych polskich biegaczy młodego pokolenia, ale również niezwykle miłym człowiekiem, ujmującym skromnością i otwartością. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli gościć go po raz kolejny w Przemyślu.
 
Tym bardziej zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać jednego z najszybszych polskich biegaczy w sobotę, 19 września 2015 r. do sklepu Szafa Biegacza [icon name=”external-link” class=”” unprefixed_class=””] na godz. 19.00. Spotkanie poprowadzi Tomasz Kucharczyk.
 

Zapraszamy do licznego uczestnictwa i zadawania pytań!

[icon name=”facebook-official” class=”” unprefixed_class=””] Wydarzenie na Facebooku [icon name=”external-link” class=”” unprefixed_class=””]