UWAGA! Utrudnienia w ruchu ulicznym!

utrudnienia_w_ruchuNa ulicach Przemyśla w najbliższą niedzielę będą utrudnienia w ruchu – jest to związane z IV Przemyskim Biegiem Ulicznym – Przemyska Dycha”. Niektóre ulice będą nieprzejezdne!
 
W dniu 25 września br. w Przemyślu odbędzie się „IV Przemyski Bieg Uliczny – Przemyska Dycha” oraz Mini Dyszka. W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.
 
Bieg główny rozpocznie się o godz. 11.00 na ulicy Kazimierza Wielkiego (start). Następnie uczestnicy przebiegną ulicami: Kościuszki, Most Orląt Przemyskich, Grunwaldzka, Rzeczna, Wybrzeże Jana Pawła II, 22 Stycznia, Racławicka, Krasińskiego, Most Orląt Przemyskich, Jagiellońska, Wybrzeże Wilsona, Rondo Ofiar Wołynia, Brudzewskiego, Rzeźnicza, Bystrzyckich, al. Solidarności, Rondo Kresowian, Zana, Mickiewicza, Franciszkańska (meta).
 
W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy.
 
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność
i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy!