PKO Bank Polski – po raz kolejny z nami

 

Miło nam poinformować, iż PKO Bank Polski, po raz kolejny sponsoruje Przemyską Dychę. Bank ten angażuje się w promocję sportów biegowych realizując własną akcję „Biegajmy Razem”, poprzez którą przekonuje, że warto biegać i doradza, w jaki sposób robić to mądrze.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Bank PKO BP łączy promowanie aktywności fizycznej z działalnością charytatywną, dając uczestnikom wielu biegów możliwość przełożenia przebiegniętych kilometrów na realne wsparcie finansowe dla osób, które wsparcia tego potrzebują, głównie ciężko chorych i niepełnosprawnych. Do tej pory (tj. od 2013 roku) Fundacja PKO Banku Polskiego poprzez 117 charytatywnych akcji biegowych udzieliła wsparcia ponad 100 potrzebującym osobom, na łączną kwotę 1,7 miliona złotych. W akcje te włączali się także uczestnicy I i II edycji Przemyskiej Dychy.

PKO Bank Polski jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, małe i duże firmy oraz wielkie korporacje, instytucje rządowe i samorządowe. Jego historia sięga 1919 roku, a współcześnie utrzymuje on pozycję największego banku w Polsce. Zapraszamy do korzystania z usług banku i odwiedzenia stron dotyczących akcji biegowych oraz charytatywnych organizowanych przez PKO Bank Polski:

http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/

http://www.pkobiegcharytatywny.pl/

http://www.biegambolubie.com.pl/