PRZEMYSKA DYCHA w Pucharze Strażaków PSP

straz_pozarnaPodobnie jak w roku ubiegłym PRZEMYSKA DYCHA, została oficjalnie wpisana do Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łącznie rywalizacja ta obejmuje 7 imprez biegowych (2 półmaratony oraz 5 biegów na dystansie 10 km) rozgrywanych na obszarze całego kraju.

 

Zgodnie z regulaminem rywalizacji prawo uczestnictwa mają strażacy PSP oraz emeryci PSP, pod warunkiem okazania w Biurze Zawodów legitymacji służbowej.

 

Klasyfikacja prowadzona jest na podstawie wyników z czterech biegów, osobno dla kobiet i mężczyzn: dla kobiet wyłącznie klasyfikacja ogólna, dla mężczyzn klasyfikacja ogólna oraz w trzech kategoriach wiekowych, tj. do 29 lat, 30-39 lat oraz od 40 lat.

 

Szczegółowy regulamin Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach dostępny jest na stronie Komendy Głównej PSP [icon name=”external-link” class=”” unprefixed_class=””].

 

Zapraszamy wszystkich strażaków do Przemyśla! Przyjemna i płaska trasa oraz gorący doping setek mieszkańców pomogą z pewnością w osiągnięciu wspaniałych wyników.