PRZEMYŚL – miasto przyjazne biegaczom

przemysl_miasto_biegaczyDo III edycji Przemyskiej Dychy został już tylko miesiąc. Przygotowania trwają na wielu frontach, ale nie byłyby one możliwe bez zewnętrznego wsparcia finansowego, stąd najwyższy czas by napisać kilka zdań o naszych „dobrych duchach”.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, Urząd Miasta Przemyśla przeznaczył znaczne środki finansowe na przygotowywaną przez nas imprezę, przez co przyczynia się do promowania aktywności fizycznej wśród mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego. Wiemy z różnych źródeł, że PRZEMYSKA DYCHA dla wielu osób była i jest źródłem motywacji do regularnego biegania.

 

Ogromne podziękowania należą się Prezydentowi Miasta Przemyśla Panu Robertowi Chomie, który od pierwszej edycji naszej imprezy okazuje wiele wsparcia organizatorom PRZEMYSKIEJ DYCHY i gorąco kibicuje wszystkim biegaczom, nie tylko w przenośni, ale także dosłownie: na linii startu i na mecie biegu. Pan Prezydent już po raz trzeci objął nasz bieg honorowym patronatem.

 

Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak pozytywnym przyjęciem władz Przemyśla. Dziękujemy za okazane wsparcie i mamy nadzieję, że po raz kolejny udowodnimy, iż warto wspierać PRZEMYSKĄ DYCHĘ i zapraszać miłośników biegania do naszego pięknego miasta.

 

www.przemysl.pl