Obuwie Kazar… niestety nie do biegania, ale po biegu – polecamy!

Firma Kazar po raz kolejny zdecydowała się wesprzeć PRZEMYSKĄ DYCHĘ i dołączyła do grona sponsorów. Kazar to przemyska firma, działająca od ponad 20 lat, która z lokalnego zakładu produkcyjnego doszła do pozycji wiodącego producenta obuwia i akcesoriów skórzanych (torebek, pasków, portfeli), znanego nie tylko w kraju ale i poza granicami Polski.

 

Produkty Kazar można kupić w salonach firmowych na terenie całego kraju, ale także w Bukareszcie, Budapeszcie, Dubaju czy Abu Dhabi. Firma zdobywa liczne nagrody w konkursach krajowych i międzynarodowych, a jej produkty wykorzystywane są przez znanych projektantów na pokazach mody.

 

Kazar wyróżnia się nie tylko stylowymi produktami o wysokiej jakości, ale także zaangażowaniem w działalność społeczną i charytatywną, m.in. poprzez wspieranie UNICEF-u, Szlachetnej Paczki oraz lokalnych szkół, szpitali i organizacji pozarządowych. Cieszymy się, że PRZEMYSKA DYCHA należy do tych inicjatyw, które już po raz kolejny zyskały aprobatę firmy i jej finansowe wsparcie.

 

Dziękujemy.